ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Максим Горький атындағы жалпы білім беретін мектебі" КММ
КГУ "Общеобразовательная школа имени Максима Горького отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области
п.Карабалык
(871441)32905
gorky@karabalyk.edu.kz

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Жыл сайын 1 мамырда елімізде Қазақстан халқының бірлігі күнінің ең жақсы мерекелерінің бірі атап өтіледі. Осы күнге дейін мектеп кітапханасында "Татулық даңғылы-бейбітшілік даңғылы" атты тақырыптық көрме ұйымдастырылды. Көрмеде елімізде өмір сүріп жатқан халықтардың алуан түрлілігін ашатын Қазақстанның азаматтық қоғамының ұлттық дәстүрлерінің әртүрлі бағыттарындағы: "Қазақстан этностарының тарихы", "Қазақстан тарихы. Халықтар мен Мәдениеттер", "Қазақстан халқы: Тарих және қазіргі заман", "Қазақстан халықтарының тілдері" және т.б. көрме мемлекетіміздің этносаралық келісім мен толеранттылықты нығайту жөніндегі саясатын көрсетеді.

Ежегодно 1 мая в нашей стране отмечается один из самых добрых праздников День Единства Народа Казахстана. К этой дате в школьной библиотеке оформлена тематическая выставка "Татулық даңғылы-Проспект Мира". На выставке представлены книги разных направлений национальных традиций гражданского общества Казахстана, раскрывающих многообразие живущих народов в нашей стране: "История этносов Казахстана", "История Казахстана. Народы и культуры", "Народ Казахстана: история и современность", "Языки народов Казахстана" и т.д. Выставка отражает политику нашего государства по укреплению межэтнического согласия и толерантности.

© 2024. Все права защищены.